Шановні колеги! Наш любий Київ! Раді представити Вам наш заключний майстер-клас "Інфаркт міокарда: від першого контакту до реабілітації" в цьому сезоні!
Найновіші рекомендації, діагностика та лікування ІМ, можливість не просто задати питання спікеру, а й в затишній дружній атмосфері заходу мати живе спілкування з доповідачами!
У вас є унікальна можливість пройти разом з нами шлях від діагностування до реабілітації пацієнтів з ІМ.
Також цього разу робимо акцент на жінках, погляд інтервенційного кардіолога.
Будемо раді бачити вас!
Участь безкоштовна, не втрачайте таку можливість!